Aktuality30. 7. 2019 | 2. ročník Memoriálu 42 RST (5.10.2019) - pozvánka

5.10.2019 všechny zveme na II. ročník Memoriálu 42 Rst - běhu pro celou rodinu.

Letošní ročník bude velkou výzvou, protože chceme trať prodloužit na 42 km. Prosíme všechny odvážlivce, kteří by tuto výzvu přijali, aby nás kontaktovali na lucia.zivorova@42nadacnifond.cz.

Pro ostatní z nás budou tratě 42m, 420m a 4200m, stejně jako v minulém roce.

Snažíme se pomoci Hance Paroulkové
Přes Dobrého Anděla jsme poznali příběh Hanky a rozhodli se pomoci.
Hanka kvůli dlouhé nemoci potřebuje finanční podporu, aby zajistila sebe i rodinu. Žije sama s dvěma dětmi. Rodinný rozpočet z důvodů onemocnění je nedostatečný. Bohužel se ke zdravotním problémům přidala i ztráta zaměstnání z důvodu organizačních změn. Hanka je kromě jiného i sportovec a statečně celou dobu vzdorovala nemoci. Hanka i my věříme, že bude brzy schopná opět pracovat na plný pracovní úvazek. Do té doby ji prostřednictvím našeho nadačního fondu nabízíme pomoc na překlenutí těžkého období. Zejména, aby nemusela opustit svůj domov, kde jsou její děti šťastné, a mohla zařídit nejpotřebnější věci.

Založili jsme nadační sbírku, která vznikne "dobrovolným startovným". Výtěžek sbírky bude věnován Hance Paroulkové. Už teď máte možnost přispívat na účet sbírky registrované u MÚ v Praze, číslo účtu: 2101599824/2010.

Všem Vám, kteří jste se rozhodli přispět společně s námi děkujeme!

 

Ke stažení:

Osvědčení

Osvědčení oznámení o konání veřejné sbírky

 


< ZPĚTINSTAGRAM linkedin